Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

287 Postów

()
Stały Bywalec
Josephvol.2 napisał:
jasta 102 napisał:
Josephvol.2 napisał:
HeartB napisał:
700 no tak...choć wczoraj widziałem Polaka, walil robotę na 2 !!! lopaty. Pytam go ile bierze? 970 nok/ godz !!! Idiota. Bo powinien chyba z 1100 brać, no bo lewą gorzej mu szło,ale zawsze.....

Autentyk, kiedyś się dowiedziałem od znajomego który pił flaszkę z goście który pracował w tej samej firmie co ja że mam 400 kr/h bo jestem nowy i robię dopiero trzy miechy, a na start miałem 260 (śmieszna stawka) ale jako jeden z niewielu dostałem te 400 już po miesiącu a nie po trzech jak większość. Ten pijacy miał oczywiście dużo więcej, ale nie chciał dołowac mojego kumpla więc mu nie powiedział ile ma na godzinę.

Śmiać się , płakać czy podejść i zajebać w ryj....

Patrzec i delektowac sie jego klamstwem


Oczywiście, ale po kilku miesiącach mi się znudziło, ileż można fantastyki słuchać.

Najbardziej zakręcony tekst to chyba, tajne czy tam super tajne produkty dla armii rosyjskiej, raz to były elementy łodzi podwodnych innym razem elementy dział laserowych na orbicie, a rzeczywistości stabilizatory dla scanii..

Czy ten facet to nie Stanisław przypadkiem? Tylko jeden po świecie taki chodzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(KING)
Nowicjusz
Do statensvegvesen? Chyba oni zajmuja sie odsniezaniem....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

()
Stały Bywalec
dzapardo napisał:
Witam,


czy orientuje się ktoś w zakresie możliwości podjęcia pracy w administracji? Jakie są możliwości znalezienia pracy w takim kierunku i jakie są wymagania? Czy trzeba robić jakieś dodatkowe kursy w norwegi?

jego się zapytaj
www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/zycie+w+n...alych+pan+i+bbw.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok